Telif iletişim

Filmevin.com Türkiye Cumhuriyeti 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanmış olan yer sağlayıcı adı ile kesintisiz hizmet vermektedir. Belirtilmiş olan ilgili yasaya göre, web site yönetiminin yasalara ve hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü – sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sebepten ötürü sitemiz telif haklarını ihlal ettiği içerikleri uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Eğer Telif hakkına konu olan eser materyallerin yasal olmayan bir şekilde yayınlandığını yada paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iseniz telif haklarına maruz kalan içeriğin, fullizlefilmizle @ yandex.com mail adresinden bize ulaşarak iletişime geçebilirler. İletişim geçildiğinde lütfen telif ihlali olduğunu düşündüğünüz içeriğin sizin tarafınıza ait olduğunu bildiren belgeleri iletmeniz gerekmektedir. Aksi halde gönderilen maillere itibar edilmemektedir.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.